رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار با اشاره به ورود گوجه‌سبز نوبرانه به بازار مصرف گفت: هر کیلوگرم از این محصول با توجه به کیفیت آن به‌قیمت ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان در میادین مرکزی میوه و تره‌باز به فروش می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری رجحان ، حسین مهاجران در گفتگو با خبرنگار بخش کشاورزی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: گوجه‌سبز نوبرانه به بازار آمده است و هر کیلوگرم از این محصول در میادین مرکزی میوه و تره‌بار تهران ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی افزود: این گوجه‌سبزها تولید قصرشیرین و سرپل‌ذهاب کرمانشاه است که به‌صورت نوبرانه به بازار آمده است اما قیمت این محصولات طی روزهای آینده کاهش می‌یابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار ادامه داد: سیب در بازار به‌قیمت بالایی به فروش می‌رسد به‌طوری‌که هر کیلوگرم سیب قرمز ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و سیب سفید ۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی تصریح کرد: قیمت پرتقال در میادین مرکزی میوه و تره‌بار تغییری نداشته است به‌طوری که هر کیلوگرم از این محصول ۳ تا ۷ هزار تومان به فروش می‌رسد.

بنابراین گزارش قیمت‌های ارائه‌شده توسط رئیس اتحادیه میوه‌فروشان میوه و تره‌بار تهران مربوط به میادین مرکزی میوه و تره‌بار است که ممکن است نرخ این محصولات در سطح شهر متفاوت باشد.

قیمت انواع میوه در میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران کمتر از این ارقام است به‌طوری که هر کیلوگرم سیب سفید و قرمز در این مراکز حدود ۳ هزار و ۵۰۰ تومان به‌فروش می‌رسد.