عارف لرستانی درگذشت

عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون کشورمان درگذشت.

به گزارش پایگاه خبری رجحان ؛  عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون کشورمان درگذشت.

تعدادی از همبازی‌های عارف لرستانی در تیم فوتبال هنرمندان اعلام کردند که این بازیگر تلویزیون صبح امروز به دلیل سکته قلبی در منزل دار فانی را وداع گفت.

در همین ارتباط سپند امیرسلیمانی در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن تایید این خبر گفت: متاسفانه عارف لرستانی، دوست خوبم امروز صبح در اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت. او یکی از همکاران خوب من بود و از او خاطرات زیادی دارم.

گفتنی است؛ عارف لرستانی (زاده ۱۵ بهمن ۱۳۵۰- ۲۶ فروردین ۱۳۹۶) در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران بود. وی با مجموعه جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر با او همکاری کرد.

عارف لرستانی که بود؟ + فیلم و تصاویر

وی در ۱۵ بهمن ۱۳۵۰ در کرمانشاه متولد شد. با مشارکت در مجموعه «جنگ ۷۷» به کارگردانی مهران مدیری پای به عرصه بازیگری در تلویزیون و سینما گذاشت.

وی پس از بازی در مجموعه «جنگ ۷۷» در مجموعه‌هایی چون در حاشیه، قهوه تلخ، کوچه مروارید، شوخی کردم، ویلای من و مرد دوهزارچهره ایفای نقش کرد.

از مجموعه‌های دیگری که لرستانی در آنها ایفای نقش کرده، می‌توان به خسته‌دلان، ۹۰ شب و ببخشید شما اشاره کرد. وی در فیلم‌های سینمایی شام عروسی، انتخاب، معادله و مانی و ندا هم بازی کرده است.
عارف لرستانی که بود؟
عارف لرستانی که بود؟ + تصاویر
او کشتی گیر بود ولی بدلیل بازیگری کنار گذاشت.

این بازیگر در یکی از گفتگوهایش از ازدواجش با الهام ناصری گفت.

 ازدواج با کارمند سفارت ژاپن

عارف لرستانی با کارمند سفارش ژاپن بنام الهام ناصری ازدواج کرد.

نحوی آشنایی و ازدواج از زبان الهام ناصری:
روزی در خانه یکی از آشنایان دیداری با هم داشتیم و درباره کارهایش حرف زدیم من در سفارت ژاپن فعالیت می کنم، بعد عارف تلفنی با من تماس گرفت و درباره سفر دوستانش به خارج سوالاتی کرد و من هم با حوصله جواب دادم. بعد از آن، تماس های تلفنی بین ما ادامه پیدا کرد، تا اینکه بالاخره منجر به ازدواج مان شد.
عارف لرستانی که بود؟

عارف تنبل و الهام زرنگ و تفاهم !
عارف لرستانی میگوید سنت گراست و در انجام کارها تنبل است اما براعکس خانومش خیلی زرنگ است و میگوید : انسان اگر همسرش را با همان اخلاق و خصوصیاتی که دارد، بپذیرد، زندگی خیلی شیرین می شود

ما هر دو به لطف خدا در تمام زمینه های مربوط به زندگی مشترک با هم توافق و تفاهم اخلاقی و روحی داریم و هرگز در زندگی مشترک مان اتفاق خاصی نیفتاده که بخواهیم در حق همدیگر گذشت کنیم.

عارف لرستانی که بود؟

 

لینک دانلود

عارف لرستانی دوست داشت کجا دفن شود؟+عکس

لرستانی یک سال پیش در پی درگذشت پدربزرگش پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر و عنوان کرده بود که دوست دارد در روستای سیمینه کنار او دفن شود.
عارف لرستانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
“عبدالحسین لرستانى، پدر بزرگم مردى که در روستاى سیمینه سمت سراب نیلوفر کرمانشاه دفن شده.من هیچ وقت او را ندیدم او هم هیچ وقت مرا ندید سال ها قبل خیلى قبل‌تر از اینکه من به دنیا بیایم مرده بود.با اینکه هیچ وقت همدیگر را ندیدیم دلم می خواهد وقتى مردم کنار او در روستاى سیمینه دفن شوم، احساس می‌کنم کنارش آرام خواهم بود. خیال مردن ندارم اما مرگ خبر نمی کند.”

عارف لرستانی دوست داشت کجا دفن شود؟+عکس

راز مرگ عارف لرستانی از زبان خودش +فیلم

در ویدئو زیر عارف لرستانی را در برنامه دورهمی مشاهده می‌کنید که در گفت‌وگو با مهران مدیری از رویای رازگونه مرگ خود می‌گوید.

دانلود

آخرین پست اینستاگرم عارف لرستانی/ شوک کاربران از درگذشت وی + کامنت

 آخرین پست اینستاگرام آن مرحوم مربوط به دو روز گذشته می باشد که به شرح زیر است: برداشت آزاد ،ولى من فقط خواستم مشق هاى دوران دبستانم را مرورى کنم.مخالف شخصى بودن نشانه ى موافق اشخاص دیگر بودن نیست دوستان به این مسئله توجه داشته باشن.

گفتنی است؛ کاربران صفحه اینستاگرام عارف لرستانی که خبر درگذشت آن هنرمند را باور ندارند با گذاشتن کامنت هایی در صفحه اینستاگرام آن مرحوم جویای صحت و سقم خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی هستند .

تکه کلام عارف لرستانی در قهوه تلخ+دانلود 

در فیلم زیر تکه کلام های عارف لرستانی در قسمت هایی از سریال قهوه تلخ را مشاهده می کنید.

دانلود

واکنش هنرمندان به درگذشت عارف لرستانی

در پی درگذشت عارف لرستانی هنرمندان با انتشار پست هایی در صفحه اینستاگرامشان درگذشت وی را تسلیت گفتند.

در ادامه تعدادی از این پست هارا مشاهده می کنید.

واکنش هنرمندان به درگذشت عارف لرستانی

واکنش هنرمندان به درگذشت عارف لرستانی

واکنش هنرمندان به درگذشت عارف لرستانی

واکنش هنرمندان به درگذشت عارف لرستانی

واکنش هنرمندان به درگذشت عارف لرستانی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان