تبریزی و نویمایر استقلالی شدند

بالاخره بعد از مدت ها حرف و حدیث باشگاه استقلال توانست با دو بازیکن قرارداد امضا کند.

به گزارش عروةالوثقی به نقل از ورزش سه، امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در مورد جذب نویمایر به سایت رسمی باشگاه استقلال: با پیشنهاد آقای شفر سرمربی تیم قراردادی را با نویمایر منعقد کردیم که دو ساله می باشد و برای سال دوم در صورت رضایت سرمربی این قرارداد ادامه می یابد.

با این شرایط نویمایر به احتمال فراوان از امروز در تمرین استقلال شرکت می کند تا خود را آماده بازی با ذوب آهن در هفته دوم کند. با توجه به کمبود بازیکن در استقلال احتمال اینکه این بازیکن در بازی با ذوب آهن دقایقی برای آبی ها به میدان برود وجود دارد.

تبریزی و نویمایر استقلالی شدند

نویمایر از تیم قاسم پاشا ترکیه به استقلال آمده است و قرار است او با حضور در جمع آبی ها جانشین سرور جپاروف در ترکیب این تیم بشود.

فتحی همچنین در مورد جذب مرتضی تبریزی هم گفت: بعد از مذاکراتی که با باشگاه ذوب آهن داشتیم تبریزی نیز به استقلال پیوست و مراحل انتقال او به پایان رسید. قرارداد نامبرده نیز دو ساله بوده و طبق توافق با ذوب آهن این بازیکن بعد از بازی روز پنجشنبه به تمرینات استقلال ملحق می شود.

تبریزی و نویمایر استقلالی شدند

با این شرایط تبریزی هم به احتمال فراوان از روز شنبه در تمرین استقلال شرکت می کند تا خود را آماده بازی با تراکتورسازی در هفته سوم لیگ برتر کند.