درخشش مهاجم ایرانی در بردهای استرشوند؛

آتش‌بازی سامان قدوس با آقای گلی

ستاره ایرانی استرشوند همانند بازی‌های اخیرشان موفق به باز کردن دروازه حریفان شد تا در صدر جدول گلزنان لیگ سوئد قرار بگیرد.

 

در ادامه مسابقات هفته چهاردهم لیگ آلسونسکان سوئد تیم استرشوند با بهره‌مندی از سامان قدوس برای سومین دیدار پیاپی به‌عنوان مهاجم از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در استادیوم یامت‌کرافت آرنا به مصاف ترلبورگ رده سیزدهمی رفت.

 

کورتیس ادواردز در دقیقه ۵ توانست گل اول را برابر ترلبورگ بزند و در ادامه هم استرشوند موفق شد کمتر از چهار دقیقه بعد دومین گل را به زیباترین شکل ممکن توسط ستاره ایرانی خود به ثمر رساند؛ سامان قدوس که هفته قبل دروازه مالمو را با ضربه آزادی تماشایی باز کرده بود، امروز هم با شوت فوق‌العاده از روی ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه به سمت راست دروازه، گلزنی کرد.

 

هوسام آیش که دو هفته قبل برابر هاماربی پاس گل سامان قدوس را داده بود، امروز نیز بعد نفوذی که از سمت راست محوطه جریمه ترلبورگ داشت، شوت محکم در عرض به سمت محوطه ۶ قدم زد تا ستاره ایرانی استرشوند خود را در موقعیت خوبی قرار داد و توپ پس از برخورد به پای او تبدیل به سومین گل تیمش شود.

 

قدوس که در دو بازی اخیر استرشوند آماده‌ترین بازیکن تیمش بود و امروز هم دو گل به ثمر رساند، در دقیقه ۳۳ حرکتی از سمت راست زمین انجام داد و توپ را روی دروازه ترلبورگ ارسال کرد که سانتر او را جیمی هاپ‌کت با دو شوت متوالی به نتیجه رساند و گل چهارم این تیم را زد.

 

 

فلیکس هوربرگ در دقیقه ۳۵ یکی از گل‌های خورده ترلبورگ را جبران کرد و نیمه اول با برتری ۴ بر یک استرشوند به پایان رسید.

 

برخلاف ۴۵ دقیقه ابتدایی که در آن پنج گل به ثمر رسید، نیمه دوم این مسابقه گلی در پی نداشت تا در نهایت یاران قدوس به پیروزی ۴ بر یک خانگی دست پیدا کنند.

 

یاران قدوس با ادامه روند شکست‌ناپذیری طی ۶ هفته اخیر و کسب برتری پُر گل مقابل ترلبورگ ۲۴ امتیازی شدند تا تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به یورگاردن در رده پنجم جدول لیگ آلسونسکان قرار بگیرند.

 

سامان قدوس که در دو هفته اخیر موفق به گلزنی برابر تیم‌های هاماربی و مالمو شده بود، امروز هم درخشش فوق‌العاده‌ای مقابل ترلبورگ داشت تا با دو گلی که به ثمر رساند، در این فصل ۸ گله شود و در صدر جدول گلزنان لیگ آلسونسکان سوئد قرار بگیرد.