یوونتوس با پیروزی ۰-۲ بر پسکارا گام دیگری به سوی قهرمانی سری آ برداشت و حالا با روحیه ای مضاعف، خود را آماده دیدار برگشت برابر بارسلونا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان خواهد کرد.


دانلود خلاصه بازی


به گزارش ورزش نیلی ترین ، جدال نابرابر بین تیم اول سری آ یعنی یوونتوس ۷۷ امتیازی با تیم قعرنشین پسکارا که تنها ۱۴ امتیاز داشت؛ جدالی قابل پیش بینی بود و همه برد راحت بیانکونری ها را پیش بینی می کردند.

یووه خیلی زود کنترل میدان را در دست گرفت و از چپ و راست حملات متعددی روی دروازه پسکارا تدارک دید؛ با این حال هر چه از بازی گذشت، میزبان توانست کمی در روند بازی قرار بگیرد. پسکارا تا بیرون محوطه جریمه یووه نمایش خوبی داشت اما پس از آن دیگر طرح و برنامه خاصی از این تیم دیده نمی شد در حالی که در جبهه یوونتوس، کوادرادو از راست و ساموا از چپ، در صدد توپ رسانی به دیبالا و ایگواین بودند و این کار را هم به خوبی انجام می دادند.
یووه دقیقه ۲۲ توسط ایگواین به گل دست یافت. شوت کوادرادو را گلر پسکارا برگشت داد ولی اشتباه مدافع این تیم سبب شد توپ بار دیگر به کواردادو برسد و او هم با یک پاس به عقب، ایگواین را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا اولین گل بازی به ثبت برسد.

یوونتوس دو دقیقه به پایان نیمه اول برتری را به دو گل رساند.
ماندژوکیچ سانتر پیانیچ را درون محوطه جریمه، با ضربه سر برای ایگواین مهیا کرد تا روی اشتباه مدافعان پسکارا، ستاره آرژانتینی خود و تیمش را دو گله کند. نیمه اول ۲-۰ به سود یوونتوس به اتمام رسید.


پسکارا در شروع نیمه دوم می توانست یکی از گل ها را پاسخ دهد ولی حرکت انفرادی و ضربه نهایی بورگمان راهی به دروازه پیدا نکرد.

یوونتوس که بر خلاف نیمه اول چندان اشتیاقی به گل زدن نشان نمی داد به اداره بازی پرداخت و البته دو بار در دقایق ۵۹ و ۶۵ توسط استورارو و مارکیزیو تا آستانه گلزنی هم پیش رفت اما توپ ها در چارچوب نبودند.
حملات دو تیم در نهایت نتیجه ای نداشت و یووه با همان دو گل موفق شد پسکارا را شکست داده و ۸۰ امتیازی شود.