شب گذشته برنامه تلویزیونی خندوانه با حضور گروه ششم مسابقه ادابازی به روی آنتن رفت.

گروه رامبد جوان از مسابقه ادابازی حذف شد + دانلود

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شب گذشته در برنامه تلویزیونی خندوانه گروه ششم مسابقه ادابازی حضور داشتند.

در این قسمت خندوانه، جمعی از بیماران دیستروفی عضلانی در برنامه خندوانه حضور داشتند و یکی از بیماران به نمایندگی از آنها درباره این بیماری هزینه‌های سنگین آن صحبت کرد .

مسابقه ادابازی در شب ششم میزبان گروه رامین ناصرنصیر، امین اصلانی (رامبد جوان) و بهرام عظیمی، جمال رحمتی (وحید) بود.

عظیمی درباره انتخاب نام گروه خودشان بیان کرد: به خاطر از دست دادن همکار و دوست عزیزمان وحید نصیریان نام وحید را انتخاب کردیم.

ناصرنصیر نیز گفت: از کنار هم قرار دادن حرف‌هایی از نام من و امین، به نام رامبد رسیدیم، به همین دلیل جوان نیز به آن اضافه کردیم.

در بخش دیگر برنامه رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی توضیح داد.

در آغاز مسابقه، دو گروه به مدت پنج دقیقه زمان دارند کری‌خوانی داشته باشند و به اتفاق آرای تماشاگران حاضر در استودیو گروه وحید، اولین امتیاز این مسابقه را کسب کردند.

در مرحله اول مسابقه ادابازی گروه رامین ناصرنصیر، امین اصلانی (رامبد جوان) 7 امتیاز، بهرام عظیمی، جمال رحمتی (وحید) 9 امتیاز کسب کردند.

امتیاز دو گروه به هم بسیار نزدیک بود و این موضوع هیجان مسابقه را بیشتر کرد.

در مرحله کلمات ترکیبی نیز مانند مرحله قبل، امتیازها به هم نزدیک بود و تا این مرحله گروه رامین ناصرنصیر، امین اصلانی 13 (رامبد جوان) و بهرام عظیمی، جمال رحمتی (وحید) 16 امتیاز دریافت کردند.

در مرحله پایانی لحظات جالبی را شاهد بودیم. چرا که گروه رامبد جوان با گروه وحید که دو استاد کاریکاتوریست بودند، باید رقابت می‌کردند.

گروه‌ها در این مرحله ضرب‌المثل‌ها را با نقاشی حدس می‌زدند.

در این بخش امتیازها خیلی فاصله گرفته بود، به همین دلیل گروه «وحید» ضرب‌المثل 30 امتیازی را انتخاب کردند و توانستند برای اولین بار این ضرب‌المثل را حدس بزنند و 30 امتیاز آن را کسب کنند.

در پایان این مسابقه گروه رامین ناصرنصیر و امین اصلانی (رامبد جوان) امتیاز 26، بهرام عظیمی و جمال رحمتی (وحید) 45 امتیاز کسب کردند.

گفتنی است؛ طبق قرعه‌کشی انجام شده، گروه‌های باقی‌مانده در مرحله اول ادابازی خندوانه به ترتیب زیر با هم رقابت می‌کنند:

* ارژنگ امیرفضلی، محمد نادری/ پویا امینی، دانیال غفارزاده
* محمد شیری، رضا بنفشه‌خواه/ نیما شعبان‌زاده، رضا زیکساری


دانلود برنامه خندوانه فصل چهارم قسمت 168 با کیفیت 480p


منابع:

الهام قبادی- باشگاه خبرنگاران جوان

فیلم تو مووی