میلان فصل جدید رقابت های سری آ را با پیروزی ۳-۰ در خانه کروتونه آغاز کرد.


دانلود خلاصه بازی


به گزارش “هم تیمی “به نقل از ورزش سه، میلانی ها که با خریدهای پرتعداد و هنگفت شان در تابستان، چهره یک مدعی را به خود گرفتند، در دیدار امشب هم قدرت شان را به رخ کشیدند و با سه گل در خانه کروتونه به پیروزی دست پیدا کردند.

بازی هنوز کاملا جا نیفتاده بود که داور برخورد سکرینی با کوترونه در محوطه جریمه کروتونه را پنالتی تشخیص داد و بازیکن میزبان را هم اخراج کرد. فرانک کسیه پشت ضربه قرار گرفت و گل اول بازی را به ثمر رساند.

میلانی ها از برتری نفری شان استفاده کردند و در ادامه باز هم حملات بیشتری روی دروازه حریف ترتیب دادند تا اینکه در دقیقه ۱۸ به گل دوم رسیدند.

روی حرکت عالی سوسو و ارسال او به مقابل دروازه کروتونه، این پاتریک کوترونه بود که توپ را روی تیر اول قطع کرد و با ضربه سر، گل دوم میلان را به ثمر رساند.

یک دقیقه بعد کروتونه می توانست یکی از گل های خورده را جبران کند اما واکنش خوب جانلوئیجی دوناروما، دروازه میلان را بسته نگه داشت.

در مقابل روسونری در دقیقه ۲۳، به گل سوم رسید. روی همکاری کسیه و کوترونه، این سوسو بود که صاحب موقعیت شد و با یک شوت دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

کروتونه ۰-۳ آث میلان

در ادامه باز هم این میلانی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و حتی می توانستند به گل چهارم برسند اما نیمه اول با همان سه گل به پایان رسید.

نیمه دوم را بازیکنان میزبان بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت های بیشتری روی دروازه میلان داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند.

در ادامه بار دیگر میلانی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و چند بار تا آستانه زدن گل چهارم پیش رفتند اما واکنش های خوب دروازه بان کروتونه، این موقعیت را از آنها گرفت و بازی سرانجام با سه گل نیمه اول به سود میلان به پایان رسید تا شاگردان وینچنزو مونتلا شروع درخشانی در فصل جدید داشته باشند.