بایرن مونیخ موفق شد با برتری پرگل ۰-۶، قهرمانی خود در فصل جاری بوندسلیگا را قطعی کند.


دانلود خلاصه بازی


به گزارش ورزش نیلی ترین ، بایرن برای فراموش کردن نتایج ضعیف اخیر و مسجل کردن قهرمانی خود، برای کسب ۳ امتیاز به مصاف ولفسبورگ رفت.

بازی با برتری بایرن آغاز شد و این تیم از همان ابتدا کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت. در دقیقه ۱۰ و با پاس لواندوفسکی، مولر در موقعیت خوبی قرار گرفت اما ضربه او راه به جایی نیافت. بعد از طرح ریزی چند حمله نصفه و نیمه، بایرن موفق شد در دقیقه ۱۸ به گل برسد.

باواریایی ها پشت محوطه ولفسبورگ صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و داوید آلابا موفق شد به زیبایی هرچه تمام تر، گل اول تیم را به ثمر برساند.

۲ دقیقه بعد، بایرن می توانست به گل دوم هم برسد اما کاستلز موفق شد در دو مرحله و به زیبایی ضربات مولر و لواندوفسکی را مهار کند.

اما حملات بایرن ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۳۵ به گل دوم رسید. ارسال عرضی روبن با کنترل و ضربه بسیار خوب لواندوفسکی همراه بود تا بایرن با ۲ گل از حریف پیش افتد.
اما این پایان کار بایرن در ۴۵ دقیقه اول نبود و در دقیقه ۴۴ و با پاس دیدنی کومان، لواندوفسکی در محوطه صاحب توپ شد و گل سوم را به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری قاطعانه شاگردان کارلتو به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، بایرن حملات خود را ادامه داد و یک بار دیگر می توانست با ضربه آلابا به گل برسد که این اتفاق رخ نداد.

در دقیقه ۵۵، کومان با حرکتی انفرادی به سمت دروازه ولفسبورگ شلیک کرد که ضربه او نیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

اما تلاش بایرن بالاخره در دقیقه ۶۶ نتیجه داد. آرین روبن با حرکتی عرضی و ضربه ای زمینی به گوشه دروازه، موفق شد گل چهارم بایرن را به ثمر برساند.
اما حملات بایرن ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۷۹ گل پنجم را به ثمر رساند. با پاس کیمیچ، لواندوفسکی با دروازه ولسفبورگ تک به تک شد اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد تا در ریباند، مولر دروازه خالی را باز کند.

بایرنی ها در این دیدار دست بردار نبودند و در دقیقه ۸۵ به گل ششم رسیدند. روی پاس آرین روبن، جاشوا کیمیچ موفق شد ششمین گل شاگردان کارلتو را به ثمر برساند. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بایرن با ۶ گل حریف خود ر ا مغلوب کرده و قهرمان این فصل بوندسلیگا شود.

 

منبع:ورزش سه