دیدار تیم های بایرن مونیخ و ماینتس لحظاتی پیش با نتیجه ۲-۲ خاتمه یافت تا دومین تساوی متوالی باورایایی ها در بوندسلیگا به ثبت برسد.


دانلود خلاصه بازی


به گزارش ورزش نیلی ترین ، بایرن مونیخ پس از حذف از لیگ قهرمانان و با روحیه ای نه چندان مناسب به مصاف ماینتس رده پانزدهمی آمده بود؛ تیمی که برای سقوط نکردن می جنگید. باوارایی ها نیز با اختلاف ۸ امتیازی از لایپزیش، در صدر جدول قرار داشتند.

بایرن بازی را بهتر آغاز کرد اما دقیقه ۳ دروازه خود را گشوده دید.
اشتباه عجیب ویدال در کنترل توپ به قیمت یک گل برای بایرن تمام شد. بویان کرکیچ با تیزهوشی روی خط محوطه جریمه توپ را از ویدال گرفت و با یک ضربه دقیق، گل اول بازی را به نفع ماینتس به ثمر رساند.

بایرن پس از پذیرش گل یکپارچه حمله شد و دقیقه ۱۶ به گل رسید.
تیاگو با یک پاس رو به جلو، ریبری را در سمت چپ محوطه جریمه ماینتس صاحب توپ کرد. ستاره فرانسوی نیز با یک پاس تودر، روبن را در موقعیت عالی گلزنی قرار داد تا شوت پای چپ این بازیکن در زاویه مخالف به تور بنشیند.


در ادامه، بازی کاملا در اختیار بایرن قرار داشت ولی ماینتس یک بار دیگر هم فرصت داشت تا پیش بیفتد که با واکنش خوب اولاریش، گلر امروز بایرن، این فرصت از دست رفت.
بازی به دقیقه ۴۱ رسیده بود که ماینتس روی خطای کیمیش که با مصدومیت آلابا وارد زمین شده بود، به یک ضریه پنالتی دست یافت. پنالتی را نیز بروزینسکی به گل دوم میهمان تبدیل کرد تا نیمه اول با برتری ۱-۲ ماینتس به اتمام برسد.
نیمه دوم با حملات بایرن شروع شد و مونیخی ها خیلی زود کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفتند. ماینتس بر خلاف نیمه اول کاملا به عقب رفت و مشغول دفاع شد. پس از چندین فرصت خوب که از دست رفت، دقیقه ۷۳ بایرن به گل رسید.
حرکت انفرادی تیاگو آلکانتارا و نفوذ او تا پشت محوطه جریمه با شوت زمینی و دقیق او همراه شد تا توپ در کنج دروازه ماینتس آرام بگیرد.
حملات بایرن در ادامه بازی نتیجه ای نداشت تا در نهایت این بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یابد.

 

منبع:ورزش سه