لاتزیو با گرفتن انتقام شکست بازی رفت توانست آ.اس رم را با نتیجه ۳-۱ شکست داده و این تیم را بیش از همیشه از قهرمانی سری آ دور کند.


دانلود خلاصه بازی


به گزارش ورزش نیلی ترین ، لاتزیو که چند هفته پیش با برتری ۴-۳ در مجموع دو بازی رفت و برگشت توانسته بود رم را از کوپا ایتالیا حذف کرده و خود راهی فینال شود، این بار در سری آ، جالوروسی ها را ناکام گذاشت.

لاتزیو که بر خلاف رم، فشاری از جهت قهرمانی احساس نمی کرد و تنها برای کسب سهمیه می جنگید، دقیقه ۱۲ روی حرکت انفرادی و ضربه پای چپ بالده کیتا به گل دست یافت.

رم این گل را دقیقه ۴۵ و با یک پنالتی مشکوک پاسخ داد. دنیله اورساتو، داور بازی به اشتباه برای رم اعلام پنالتی کرد و ده روسی توانست کار را به تساوی بکشاند.

۵ دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که دوژان باستا، مدافع راست صرب لاتزیو با شوتی از پشت محوطه جریمه که پس از برخورد با فاسیو تغییر جهت نیز داده بود، موفق شد لاتزیو را به گل دومش نیز برساند.

این پایان کار نبود و لاتزیو دقیقه ۸۵ برتری خود را پرگل تر نیز کرد.

نفوذ لولیچ از چپ و پاس او در شش قدم به کیتا رسید تا او خود را دو گله و لاتزیو را نیز سه گله کند.

دقیقه ۹۲ نیز رودیگر از رم با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد تا رم ۱۰ نفره کار را به پایان ببرد. با این شکست، فاصله رم با یوونتوس به ۹ امتیاز رسید و تقریبا شانس قهرمانی این تیم از بین رفت.

 

منبع:ورزش سه