میلان در دومین هفته از رقابت های این فصل سری آ در خانه مقابل کالیاری به پیروزی 2-1 رسید.

 

به گزارش “هم تیمی”، شاگردان وینچنزو مونتلا که فصل را با پیروزی 3-0 مقابل کروتونه آغاز کردند، در دیدار امشب برابر کالیاری کمی به زحمت افتادند اما در نهایت توانستند به پیروزی برسند.

میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی کاملا بر بازی مسلط بودند تا اینکه در دقیقه 10 سرانجام به گل رسیدند.


 

دانلود خلاصه بازی


روی ارسال عالی سوسو از سمت راست بود که پاتریک کوترونه با یک ضربه ساده، دروازه کالیاری را باز کرد.

 

دو دقیقه بعد کالیاری می توانست بازی را به تساوی بکشد اما ضربه دیگو فاریاس را جانلوکا دوناروما مهار کرد.

در ادامه بازی متعادل تر دنبال شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند که از آنها استفاده نکردند و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم با برتری میلانی ها در مالکیت توپ آغاز شد اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتند. در مقابل این کالیاری بود که روی اولین موقعیت جدی اش در این نیمه به گل رسید.

روی پاس اشتباه دوناروما و تعلل فرانک کسیه، کالیاری صاحب موقعیت شد و بعد از چند پاس عرضی، در نهایت این ژوائو پدرو بود که توانست با یک بغل پای دقیق، توپ را به گوشه دروازه میلان بفرستد.

بعد از این گل فشار حملات میلانی ها شدت گرفت و بازیکنان این تیم چندین بار دروازه حریف را تهدید کردند تا اینکه در دقیق 70 به گل برتری رسیدند.

روی یک ضربه ایستگاهی بود که شوت تماشایی سوسو، به گوشه دروازه کالیاری رفت و میلان 2-1 پیش افتاد.

در ادامه بازیکنان میهمان تلاش زیادی کردند تا به گل تساوی برسند اما باز هم این میلانی ها بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد کردند. هرچند در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 2-1 میلان به پایان رسید.

 

 

منبع:ورزش سه