اینتر موفق شد با ارائه یک بازی برتر، ۰-۳ فیورنتینا را در جوزپه مه‌آتزا مغلوب کند.

 

به گزارش “هم تیمی“، بازی با برتری شاگردان اسپالتی آغاز شد و این تیم در همان دقایق ابتدایی از حریف پیش افتاد. اینتر در دقیقه ۴ مسابقه صاحب یک ضربه پنالتی شد که مائورو ایکاردی آن را تبدیل به گل کرد.


 

دانلود خلاصه بازی


بعد از گل برتری نراتزوری ادامه یافت و بعد از چند حمله نصفه و نیمه، در دقیقه ۱۴ اینتر موفق به زدن گل دوم هم شد. ایوان پریشیچ از جناح راست با ارسال دقیق باعث شد تا ایکاردی با یک ضربه سر، اینتر را در خانه با ۲ گل از فیورنتینا پیش اندازد.

در ادامه، برتری اینتر ادامه پیدا کرد و این تیم حاکم توپ و میدان بود. دقایقی بعد و روی همکاری خوب بازیکنان اینتر، مارسلو بروزوویچ پشت محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه او در آخرین لحظه با عکس العمل اسپورتیو همراه بود.

در دقیقه ۳۲ اینتر بهترین فرصت را برای زدن گل سوم داشت که به نتیجه نرسید. پریشیچ و ایکاردی در موقعیتی ۲ به تک برابر دروازه فیورتینا قرار گرفتند اما پاس پریشیچ به ایکاردی نرسید تا میزبان این فرصت بسیار خوب را به راحتی از دست بدهد.

در ادامه نیمه اول علیرغم تلاش فیورنتینا برای کم کردن اختلاف اتفاق خاصی رخ نداد و نیمه اول با برتری ۰-۲ اینتر به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم حملات اینتر ادامه یافت. در دقیقه ۵۱ و با ارسال کاندروا از راست، اینتر فرصت خوبی برای زدن گل سوم داشت اما ضربه سر ایکاردی راهی کرنر شد.

اینتر3-0فیورنتینا

در ادامه فیورنتینا حملاتی را روی دروازه اینتر ترتیب داد که هیچ کدام به نتیجه نرسید. در دقیقه ۶۳ پریشیچ می توانست گل سوم را به ثمر برساند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۰ فیورنتینا فرصت خوبی برای کاهش اختلاف داشت که ضربه باباکار با واکنش زیبای سنگربان اینتر همراه بود.

دقایقی بعد گالیاردینی روی پاس ایکاردی فرصت خوبی داشت که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت و در دقیقه ۷۶ ضربه محکم کریستوفورو به دیرک دروازه اینتر برخورد کرد.

اما در دقیقه ۷۸ اینتر به گل سوم رسید. با ارسال ماریو، پریشیچ موفق شد با یک ضربه سر دقیق تیمش را با ۳ گل پیش اندازد. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا اینتر با ۳ گل فیورنتینا را مغلوب کند.

 

 

منبع:ورزش سه