استوک سیتی موفق شد در روز درخشش باتلند سنگربان خود، با یک گل آرسنال را مغلوب کند.

 

 

به گزارش هم تیمی ، بازی با حملات استوک آغاز شد و خسه در همان ابتدا می توانست دروازه آرسنال را باز کند که این اتفاق رخ نداد. در ادامه، آرسنال به جریان بازی مسلط شد و می توانست در دقیقه ۱۹ توسط ولبک به گل برسد اما باتلند، سنگربان استوک مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

دقایقی بعد و روی ارسال چمبرلین، این بار رمسی فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه استوک داشت اما ضربه والی او با واکنش سنگربان حریف همراه بود تا بازی با تساوی بدون گل دنبال شود.


 

دانلود خلاصه بازی


در دقیقه ۳۱، استوک بهترین موقعیت را برای زدن گل اول داشت اما ضربه سر شاوکراس در دهانه دروازه با خوش شانسی توپچی ها راهی به دروازه نیافت.

 

در ادامه نیمه اول دو تیم تلاش زیادی برای ایجاد خطر و باز کردن دروازه یکدیگر انجام دادند که هیچ کدام به نتیجه نرسید تا ۴۵ دقیقه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

اما با شروع نیمه دوم، استوک سیتی موفق شد در همان دروازه آرسنال را باز کرده و با یک گل از حریف پیش افتد. روی پاس عمقی براهینو، خسه با دروازه آرسنال تک به تک شد و توانست با ضربه ای دقیق گل اول تیمش را به ثمر برساند.

بعد از دریافت گل، آرسنال تلاش زیادی برای جبران داشت و در دقیقه ۵۶ و با همکاری چمبیرلین و ولبک می توانست به گل تساوی دست پیدا کند اما باز هم باتلند ناجی دروازه استوک شد. در دقیقه ۶۰، این بار ولبک با ضربه سر دروازه استوک را تهدید کرد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۷ باز هم ولبک در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت اما ضربه او در حالت نامتعادل با عکس العمل باتلند همراه بود. ۳ دقیقه بعد این بار اوزیل در آستانه زدن گل تساوی بود اما ضربه او نیز با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در ادامه توپچی ها تلاش فراوانی برای زدن گل تساوی داشتند اما علیرغم خلق موقعیت مقابل سد محکم باتلند گرفتار شده بودند. در نهایت آرسنال نتوانست از سد محکم دفاعی استوک گذر کند تا در روزی که موقعیت های خوبی را از دست داد با یک گل مغلوب این تیم شود.

 

 

منبع:ورزش سه