دیدار تیم های سوانسی و من یونایتد لحظاتی پیش با نتیجه ۴-۰ به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت تا مورینیو دومین برد پرگل متوالی خود را جشن بگیرد.

 

به گزارش هم تیمی ، یونایتد سرمست از پیروزی ۴-۰ در هفته اول برابر وستهام به زمین سوانسی آمده بود. میزبان در بازی اول خود در زمین ساوتهمپتون به تساوی بدون گل دست یافته بود.


 

دانلود خلاصه بازی


بازی با برتری یونایتدها شروع شد و توپ بیشتر در اختیار شاگردان مورینیو قرار داشت ولی رفته رفته سوانسی بر بازی مسلط تر شد و توانست کنترل میدان را در اختیار بگیرد. با وجود اینکه هیچ کدام از دو تیم برتری فاحشی بر یکدیگر نداشتند؛ ولی حملات یونایتد زهردارتر بود.

 

راشفورد در دقیقه ۳۵ بهترین بخت یونایتد را از دست داد. اشتباه مدافع سوانسی در دادن پاس به عقب باعث شد تا راشفورد به توپ برسد اما ضربه او بی دقت بود و به بیرون رفت.
کمی بعد خوان ماتا روی اشتباه گلر سوانسی موقعیت خوبی برای گلزنی به دست آورد که این فرصت نیز به گل تبدیل نشد.

در نهایت یونایتد در آخرین دقیقه از نیمه اول روی یک ضربه کرنر به گل رسید. ضربه سر پوگبا پس از برخورد به تیر افقی روی خط فرود آمد ولی اریک بایلی در ریباند، ساده ترین کار ممکن را انجام داد و دروازه خالی را گشود تا شیاطین سرخ با یک گل برتری راهی رختکن شوند.

 

یونایتد نیمه دوم را هم بهتر از سوانسی آغاز کرد و با حفظ توپ و خلق یکی دو موقعیت نشان داد که به فکر افزایش فاصله خود با تیم میزبان است.
۱۵ دقیقه طول کشید تا سوانسی اولین خطر جدی خود را روی دروازه یونایتد خلق کند. آبراهام، مهاجم جوان سوانسی با یک ضربه سر می توانست دروازه یونایتد را باز کند اما توپ با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

یونایتد که کماکان تیم برتر میدان بود، دقایق ۷۹ و ۸۱ به دو گل دیگر نیز دست یافت تا کار سوانسی را تمام کند.

روی نفوذ مارسیال و پاس او در بیرون محوطه جریمه به مخیتاریان، ستاره ارمنی، لوکاکو را در موقعیت گلزنی قرار داد تا او سومین گلش برای یونایتد در دو بازی را به ثمر برساند.
دو دقیقه بعد مخیتاریان با یک نفوذ خوب تا بیرون محوطه جریمه سوانسی، پاس خوبی به پوگبا داد و ضربه چیپ او در مصاف تک به تک با گلر سوانسی، به کنج دروازه چسبید.
این پایان کار نبود چرا که یونایتد دقیقه ۸۳ حساب کار را ۴-۰ کرد. حرکت انفرادی مارسیال و ضربه کات دار دقیق او از بیرون محوطه جریمه، گل چهارم یونایتد را در پی داشت.

در ادامه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و من یونایتد موفق شد این بازی را ۰-۴ به سود خود خاتمه دهد. شیاطین سرخ با ۶ امتیاز و آوراژ گل مثبت ۸ صدرنشین ماندند.

 

منبع:ورزش سه