شاگردان فرهاد کاظمی کورسوی امید خود برای بقا در لیگ را در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان جست و جو می کنند.


دانلود خلاصه بازی


به گزارش ورزش نیلی ترین ، ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در فولادشهر اصفهان میزبان ماشین سازی انتهای جدولی است. شاگردان حسینی که در هفته های گذشته نتایج خوبی کسب کرده اند با سپاهان اصفهان در کورس برای عنوان چهارم حضور دارند و در این دیدار برای هر سه امتیاز پا به مسابقه خواهند گذاشت.

از سوی دیگر ماشین سازی تبریز هنوز روی کاغذ برای بقا شانس دارد و در این دیدار آخرین امیدهای خود را جست و جو می کند.

ورزشگاه فولادشهر اصفهان/ تماشاگر:
داوران: یاسر همرنگ – محمدجواد مداح – فرزاد بهرامی – پیمان فرخی مهر

ترکیب ذوب آهن:

رشید مظاهری، علی حمام(۱۰ محمد نژاد مهدی)، حجت حق وردی، وحید محمدزاده، مهرداد قنبری، ربیع عطایا، دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان(۷۰ محمدرضا عباسی)، جری بنگستون( ۷۸ قاسم حدادی فر)و مهدی رجب زاده
سرمربی: مجتبی حسینی

ترکیب ماشین سازی:

مهدی اسلامی، سعید مهدی پور(۴۶ محمد رحمتی)، ادسون، کاخا، امین قاسمی نژاد، امین حاج محمدی، سعید مهری(۸۱ اتابک زارعی)، شهاب زاهدی، سعید قائدی فر، عزیز ابراهیم اف و حمید علی عسگری
سرمربی: فرهاد کاظمی

اخطار:

سعید قائدی فر(۳۳) از ماشین سازی

مهدی رجب زاده(۵۰) از ذوب آهن

شرح نیمه اول:

ماشین سازی در دقایق ابتدایی بازی صاحب توپ و میدان بود اما نتوانست موقعیت های جدی خلق کند. با گذشت دقایقی از بازی ذوب آهن صاحب میدان شد و به گل برتری خود نیز رسید. پس از گل ذوبی ها در دقیقه ۲۷، هر دو تیم احتیاط را کنار گذاشتند و بازی بهتری را به نمایش گذاشتند اما حاصل این فوتبال تنها چند موقعیت گلزنی بود تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.

شرح گل‌ها:

ذوب آهن ۱ ماشین سازی صفر(دقیقه ۲۷، جری بنگستون): سانتر پهلوان در محوطه جریمه به ربیع عطایا رسید و این بازیکن با یک ضربه توپ را در اختیار بنگستون قرارداد تا این بازیکن در دهانه دروازه توپ را تبدیل به گل کند.

ذوب آهن ۲ ماشین سازی صفر(دقیقه ۵۰ مهدی رجب زاده): پاس عمقی هافبکهای ذوب آهن به مهدی رجب زاده رسید و این بازیکن بعد از جا گذاشتن دو مدافع ماشین سازی دروازه اسلامی را باز کرد.

ذوب آهن ۲ ماشین سازی ۱ (دقیقه ۸۶ محمد رحمتی): بازیکن ماشین سازی روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه ی بغل پا دروازه مظاهری را باز کرد تا اختلاف به یک گل برسد.

دقایق حساس:

دقیقه ۷: اولین موقعیت بازی با حرکت انفرادی احسان پهلوان ایجاد شد اما ضربه این بازیکن بعد از جا گذاشتن دو بازیکن ماشین سازی با اختلاف اندک به اوت رفت.
دقیقه ۱۶: ضربه ایستگاهی علی عسگری را رشید مظاهری با یک واکنش زیبا به کرنر فرستاد.
دقیقه ۲۰: ضربه سر شهاب زاهدی مهاجم ماشین سازی با اختلاف اندکی به بیرون رفت.
دقیقه ۳۲: سانتر اسماعیلی فر به ربیع عطایا رسید و ضربه این بازیکن با پای چپ را اسلامی با کمک مدافعان ماشین سازی مهار کرد.
دقیقه ۳۹: عزیز ابراهیم اف در یک رفت و برگشت در محوطه جریمه صاحب توپ شد اما ضربه او در موقعیت مناسب به بیرون رفت.
دقیقه ۵۹: ربیع عطایا با یک حرکت انفرادی داخل محوطه جریمه ماشین سازی رفت اما پاس کات بک او در یک موقعیت عالی با ضربه پهلوان راهی به دروازه نیافت و با عکس العمل اسلامی راهی کرنر شد.
دقیقه ۷۰: ضربه مهاجم ماشین سازی در یک غافلگیری به تیرک دروازه ی مظاهری برخورد کرد و در برگشت نیز بازیکنان ذوب آهن توپ را دور کردند.
دقیقه ۸۸: سانتر بازیکنان ماشین سازی را ابراهیم اف با ضربه سر به سمت دروازه ی ذوب آهن زد که با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

نکات:

*با توجه به سبز پوش بودن ذوب آهن، ماشین سازی در این دیدار از لباس دوم خود که زرد رنگ است استفاده کرد.

 

منبع:ورزش سه